į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
 lt  |  ru 

Naujienos
ŽAISDAMI MES VYSTOMĖS!

   Grupės „Kotiata“ vaikai ir auklėtojai nuoširdžiai dėkoja savo mylimiausiems tėveliams už tai, kad gr. „Kotiata“  žaidimų aikštelėje jie sukūrė lavinamąją erdvę „Sporto zona“, kurioje vaikai gali įveikti labirintą, mėtyti žiedus ant pagaliukų, įmesti į krepšinio žiedą kankorėžius ir mažus kamuoliukus. Pažintinėje erdvėje vaikai gali žaisti „klases“,  įsiminti skaičius, po lietaus vertinti vandens lygį ir kt. Smulkiosios motorikos zonoje vaikai gali žaisti „Milžiniškus vėrimus“, kilnoti ir analizuoti išdažytus vabalais įvairaus dydžio akmenukus. Žaisdami vaikai lavina visą kūną, koordinuoja judesius, vikrumą, tikslumą, elgiasi labai draugiškai ir padeda vieni kitiems.

 Grupės „Kotiata“ vaikai ir auklėtojai taria Jums, mieli tėveliai, nuoširdų AČIŪ!

 

Auklėtoja Valentina Gromova

 
 
DARŽOVIŲ AUGINIMAS ŠILTNAMYJE – NAUJA PAŽINTIS SU AUGALAIS.

Kai laimėjome modernų šiltnamį, džiaugėsi visa lopšelio-darželio bendruomenė. Vaikai susipažino su daržovių sėklų įvairove, mokėsi jas skirti ir pavadinti. Į šiltnamį pasodinome morkų, ridikėlių, burokėlių, bazilikų, česnakų, pomidorų, agurkų, paprikų, salotų, špinatų, petražolių. Piktžoles ravi, daržoves laisto vaikučiai, auklėtojos, vaikų tėveliai. Pasivaikščiojimų metu vaikai stebi, kaip dygsta ir auga daržovės. Jau skanavome pirmųjų agurkų, ridikėlių, salotų. Kai kuriems darželio vaikams daržovių auginimas yra nematyta naujovė. Grupėse yra ugdytinių, kurių nei tėvai, nei seneliai neturi daržo ar kaimo sodybos. Šiems vaikams daržovių auginimas šiltnamyje – tikras atradimas, nauja pažintis su augalais, malonus rūpestis. (Žr. galerijoje).

 

Nadežda Kostygova, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
 

 
 
2018-05-29 AKCIJA „GYVENKIME DRAUGIŠKAI“

10.00 val. lopšelyje-darželyje vyko akcija „Gyvenkime draugiškai“.

(Žr. galerijoje).

 
 
SVARBI INFORMACIJA TĖVELIAMS DĖL VAIKO SVEIKATOS PAŽYMĖJIMO

VAIKO SVEIKATOS PAŽYMĖJIMAS

 
 
„TĖVŲ LINIJOJE“ – VISIEMS PRIEINAMA PSICHOLOGŲ PAGALBA.

 

Daugiau nei pusmetį veikianti “Tėvų linija” - vienintelė vieta, kur visos Lietuvos tėvai gali gauti nemokamą, profesionalią psichologinę pagalbą vaikų auklėjimo klausimais. Paskambinus nemokamu telefono numeriu 8 800 900 12, su Paramos vaikams centro psichologais galima konsultuotis dėl įvairių problemų, kylančių visais vaikų amžiaus tarpsniais.

 
 
<<  ankstesnis  3   4   5   6   7   8   9   10  sekantis  >>