į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
 lt  |  ru 

Naujienos
ŠVENTĖ

 

 

 

                 Visą savaitę Visagino vaikų lopšelio – darželio ,,Gintarėlis“ priešmokyklinių grupių ,,Nykštukai“ ir ,,Žiogeliai“ vaikai dalyvavo projekte ,,Keliaujame po Lietuvą“.

                 Vaikai susipažino su Lietuvos miestais, nacionaliniais simboliais, drabužiais, įsimintinomis vietomis. Savo įspūdžius vaikai perteikė per kūrybinius darbelius organizuotoje parodoje.  

                  2020 m. Vasario 17-ąją kartu su savo jaunaisiais draugais iš grupių ,,Katinėliai“ ir ,,Trobelė“ susirinko į muzikos salę paminėti Vasario 16-osios dieną renginyje ,,Būk laiminga Lietuva, visada būk laisva“.

                 Tėvynės sąvoka aprėpia daugelį skirtingų elementų, su kuriais turime gilesnį emocinį ryšį negu su valstybe, šalimi ar kraštu. Tėvynė yra gamta (dangus, saulė, ežerai, jūra, miškai), artimi žmonės ir bendras gyvenimas (sesutės, broliukai, tėveliai), kultūra (dainos, šokiai, rateliai).

                 Šventinis renginys prasidėjo Lietuvos Respublikos himnu, po to skambėjo Lietuvai vaikučių išmokti eilėraščiai,  dainuojamos dainelės, nuostabūs muzikiniai kūriniai, rateliai, šokiai. Vaikai iš raidžių dėliojo žodžius: TĖVYNĖ, LIETUVA, GIMTINĖ.

                 Ši šventė paskatino vaikų pilietiškumą, patriotizmą ir paliko daug įspūdžių ir džiugių emocijų.

                                                   

Parengė priešmokyklinio ugdymo pedagogės:

Jelena Virčinskienė, Liolia Pazniak ir  auklėtoja

Laima Garuckienė