AŠ – LAIMINGAS VAIKAS!

Vaikystė yra pats laimingiausias ir nerūpestingiausias laikas, o vaikai – brangiausia, ką turime! Mes nenuilstamai jais rūpinamės ir stengiamės, kad jų gyvenimas būtų kuo geresnis ir įdomesnis, paįvairindamas tiek kasdienybę, tiek šventes.

Gegužės 17 d. mūsų lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ buvo linksmai, garsiai ir spalvingai paminėta šventė – Vaiko diena. Aikštelėje viešpatavo linksmybės ir draugystė, akis džiugino spalvingi vaikų ir jų mokytojų apdarai. O ir oras dovanojo mums šiltą saulėtą dieną!

Šventėje dalyvavo visų amžiaus grupių vaikai – nuo pačių mažiausių iki priešmokyklinukų. Savo kūrybinius gebėjimus jie demonstravo prieš dėkingiausią publiką: tėvelius, senelius ir darželio darbuotojus. Didelė staigmena vaikams buvo atvykęs ryškus svečias – menininkas Akvarelkinas!

Jis entuziastingai pasveikino vaikus su švente! Ir tada jie visi kartu ėjo ieškoti pamestų akvarelės spalvų. Šio nuotykio dėka vaikai aplankė skirtingus miestus: Geltonuosius, Oranžinius, Žaliuosius, Mėlynuosius…O Raudonajame mieste susirinko visos seserys ir broliai, kurie yra darželyje. Akvarelkinas taip pat pakvietė direktorę Aušrą Šileikienę kartu pašokti ratelį „Graži mūsų šeimynėlė“.
Visos šventės metu renginio vedėja (Oksana Stepanova) ir menininkė Akvarelkin (Jelena Virčinskienė) kūrė pozityvią renginio atmosferą! Kartu su vaikinais jos juokavo, dainavo mėgstamas dainas, šoko, minė mįsles, žaidė žaidimus, deklamavo eilėraščius ir net surengė smagią diskoteką!

Šventinė programa baigėsi ryškiu saulės spindulių šokiu, kurį atliko visi darželio ugdytiniai! O su Avarelkino dovanotomis įvairiaspalvėmis kreidelėmis vaikai piešė ant kiemo takelių. Vaikų piešiniuose buvo galima pamatyti mamos ir tėčio portretus, draugus, širdeles, saulę, gamtą, gėles – viską, kas gyvena vaiko vaizduotėje ir kas suprantama be žodžių.

Vaikams šventė labai patiko! Smagu buvo matyti vaikų šypsenas ir linksmas akis, girdėti jų linksmą juoką. Kas gali būti gražiau? Linksmų švenčių, mūsų brangūs vaikai! Linkime geros sveikatos, nuostabios nuotaikos, nuostabių atradimų, tikrų draugų! Ir kad ir kokia data būtų kalendoriuje, norime, kad mūsų vaikai jaustų tėvų ir juos supančių suaugusiųjų meilę bei palaikymą ir kasdien liktų linksmi, linksmi ir laimingi!

Socialinė pedagogė Oksana Stepanova, Svetlana Filatova, meninio ugdymo mokytoja

Jūsų nuomonė

Paieška svetainėje

Steigėjas

Steigėjas

Partneris

Partneris

Projektai

Projektai

Archyvas

Informacinis rėmėjas

Informacinis rėmėjas

Visagino vaikų lopšelis-darželis „Gintarėlis“
Įstaigos kodas – 190231011
A. s. – LT267300010002619946
Bankas – „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Direktorė – Aušra Šileikienė

Draugystės g. 19, Visaginas 31211
Tel. +370 386  74 520
Tel. +370 386  72 394
El. p. gintarelis@visaginasgintarelis.lt

2024 © Visagino l-d „Gintarėlis“
KALBA