ATSISVEIKINOME SU VASAROS STOVYKLA

Net nuostabu, kaip greitai prabėgo dienos vaikų vasaros ir užimtumo stovykloje ,,Katino Teodoro mokyklėlė: kalbu ir žaidžiu”. Tačiau labai malonu, kad vaikai galėjo patirti daug įspūdžių ir daug sužinoti apie tradicinius Lietuvos amatus, susipažinti su savo šalies kultūros paveldu.

Vaikai žaidė su raidėmis per stovyklos atidarymą ir ne vienas įsiminė, kokia lietuviška raide prasideda jo vardas. Sužinojo, kokia neįkainojama yra medžio vertė ir kartu išmoko pasidaryti kasdienėje buityje naudojamus daiktus. Stovyklos dalyviai sužinojo apie paslaptingą ir labai disciplinuotą bičių gyvenimą ir su malonumu ragavo medų iš korių su žolelių arbata.

Maža to – iš tikro molio savarankiškai pasigamino molinius indelius, kurie tikrai išliks labai ilgam laikui. Gali būti, kad net jau baigę tikrą mokyklą, stovyklos dalyviai su malonumu prisimins ,,Katino Teodoro mokyklėlę: kalbu ir žaidžiu”.

KATINO TEODORO MOKYKLĖLĖ: KALBU IR ŽAIDŽIU!

Malonu, kad ir stovyklos uždarymui buvo pasirengta tinkamai – jau nuo pat ryto mažieji ruošė sausainiams tešlą, formavo įvairias figūrėles, gėlytes ir raides. Kol sausainius kepė darželio virėjos, visus darželio vaikus sukvietė į stovyklos teritoriją, kur dainavo lietuviškas daineles ir šoko ratelius.

Šventės pabaigoje visus susirinkusius pavaišino savo sausainiais. O norėdami pasidalinti savo džiaugsmu ir žiniomis, vyresniosioms darželio grupėms padovanojo „vabzdžių viešbučius“, kuriuos kiekviena grupė įsirengs savaip ir visus metus galės džiaugtis „svečiais“, kurie būtinai atvyks ir apsigyvens jiems skirtuose nameliuose.

Organizatoriai

Daugiau šventės akimirkų galite rasti čia

Jūsų nuomonė

Paieška svetainėje

Steigėjas

Steigėjas

Partneris

Partneris

Projektai

Projektai

Archyvas

Informacinis rėmėjas

Informacinis rėmėjas

Visagino vaikų lopšelis-darželis „Gintarėlis“
Įstaigos kodas – 190231011
A. s. – LT267300010002619946
Bankas – „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Direktorė – Aušra Šileikienė

Draugystės g. 19, Visaginas 31211
Tel. +370 386  74 520
Tel. +370 386  72 394
El. p. gintarelis@visaginasgintarelis.lt

2024 © Visagino l-d „Gintarėlis“
KALBA