ATVĖRUS AVILIO DURIS

Kas gi yra už avilio durelių? Šis klausimas lyg bitės zyzė Katino Teodoro mokyklėlės: kalbu ir žaidžiu” dalyvių galvelėse, nes 2023 m. birželio 14 d. Visagino vaikų lopšelio-darželio „Gintarėlis“ vaikų vasaros ir užimtumo stovyklos dalyviai vyko į pažintinę ekskursiją į Bitininkystės muziejų Aukštaitijos nacionaliniame parke, kur jiems buvo organizuota edukacinė programa „Atvėrus avilio duris.

Renginio organizatorės Rima ir Austėja papasakojo vaikams apie bičių gyvenimo būdą, jų naudą ir net tai, kaip bitės atrodo, nes paprastai mums patiems sunku apžiūrėti skrendančią bitę. Vaikų akyse Austėja iš dūzgiančio avilio ištraukė pilną medaus korį, paaiškino, kada jau galima iš korio sukti medų.

Vaikai susižavėję apžiūrinėjo Bitininkystės muziejaus teritorijoje stovinčius milžiniškus „vabzdžių viešbučius“ ir maloniai galėjo pailsėti šalia esančioje pavėsinėje ragaudami žolelių arbatą su ką tik išsuktu medumi.

Dėkojame Aukštaitijos nacionaliniame parko Bitininkystės muziejaus specialistėms už patirtus įspūdžius, kurių tikrai ilgai nepamiršime!

Daugiau išvykos akimirkų galite pamatyti čia…

Jūsų nuomonė

Paieška svetainėje

Steigėjas

Steigėjas

Partneris

Partneris

Projektai

Projektai

Archyvas

Informacinis rėmėjas

Informacinis rėmėjas

Visagino vaikų lopšelis-darželis „Gintarėlis“
Įstaigos kodas – 190231011
A. s. – LT267300010002619946
Bankas – „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Direktorė – Aušra Šileikienė

Draugystės g. 19, Visaginas 31211
Tel. +370 386  74 520
Tel. +370 386  72 394
El. p. gintarelis@visaginasgintarelis.lt

2024 © Visagino l-d „Gintarėlis“
KALBA