EDUKACINĖ IŠVYKA ,,PICA ANT STALO”

,,Žvirbliukų“ grupės vaikai leidosi į įdomią edukacinę išvyką kavinėje „Perlas“. Kavinėje vaikus pasitiko picų kūrėjai: Varvara, Karina ir Georgijus. Jie vaikams papasakojo, kaip iškepti skanią picą.

Vaikai su dideliu susidomėjimu klausėsi picų kūrėjo Georgijaus, kuris atsakinėjo į vaikams iškilusius klausimus: „Kokie produktai naudojami kepti picą?“, „Kokios picos būna?“, „Kokia vaikų mėgstamiausia pica?“ ir pan.

Po pokalbio vaikai patys gamino picą: minkė rankomis tešlą, aptepė ją pomidorų padažu, smulkinta dešra ir dešrelėmis, apibarstė sūriu ir dėjo pagamintą picą į skardą. Picų kepėjas Georgijus parodė kepimo krosnį, kurioje kepamos picos. Kol kepė pica, vaikai vaidino pasaką „Pagrandukas“ ir šoko.

Kai pica buvo iškepta, vaikai ją ragavo, sakė, kad pavyko ir yra labai skanu. Savo pagamintas picas vaikai pavadino „Saulute“, „Skanumėliu (Vkusniatina)“, „Apsivalgymu (Objedenije)“ ir t.t.

Po degustacijos vaikai dėkojo picų gamintojams už įdomią ekskursiją. Grįžę į darželį vaikai įspūdžiais dalijosi ne tik vieni su kitais, bet ir su tėveliais.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jelena Carevskaja.

Jūsų nuomonė

Paieška svetainėje

Steigėjas

Steigėjas

Partneris

Partneris

Projektai

Projektai

Archyvas

Informacinis rėmėjas

Informacinis rėmėjas

Visagino lopšelis-darželis „Gintarėlis“
Įstaigos kodas – 190231011
A. s. – LT267300010002619946
Bankas – Swedbank

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Aušra Šileikienė – direktorė

Draugystės g. 19, LT-31211  Visaginas
Tel. (8 386)  74 520 (direktorė)
Tel. (8 386)  72 394 (raštinės vedėja)
El. p. gintarelis@sugardas.lt

2022 © Visagino l-d „Gintarėlis“
KALBA