Vaikystė – gražiausi gyvenimo metai! Be rūpesčių, su džiaugsmu vaikai augo tarp draugų ir visada jiems padedančių suaugusiųjų. Laikas bėga nesustodamas ir šiemet kaip ir kasmet lopšelį – darželį “Gintarėlis” palieka priešmokyklinukai.
Gegužės 31 dieną 20 grupės “Žiogeliai” vaikų atsisveikino su darželiu. Išleistuvių rytas buvo liūdnas, bet kartu ir džiaugsmingas. Vaikai supranta, kad jų laukia pažinimo ir naujų patirčių kupinas pasaulis.
Priešmokyklinukai kartu su meninio ugdymo ir priešmokyklinio ugdymo mokytojomis paruošė šventinę programą su stebuklingomis fėjomis, kurios kartu su visais vaikais dainavo, šoko, deklamavo, žaidė.
Šventinės akimirkos buvo užfiksuotos vaizdo įraše, kurį tėvai galės stebėti dar daug kartų prisimindami šį gražų gyvenimo tarpsnį. Tėvai taip pat paruošė vaikams staigmeną – šventinį stalą bei helio balionus, kuriuos vaikai sugalvoję norą paleido į dangų tikėdamiesi, kad visi norai išsipildys.
Geros kelionės į žinių pasaulį!
Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Jelena Virčinskienė