JUBILIEJINIS MINĖJIMAS „GINTARĖLYJE“

Jau 35-erius metus Visagino vaikų lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“  klega vaikų juokas, skamba muzika ir dainos, gyvena pasakos ir jų herojai, aidi šventinės linksmybės, sklando mokytojų pamokančios ir įkvepiančios veiklos, klajoja vaikų ir jų tėvelių, direktorės ir darbuotojų džiaugsmai ir rūpestėliai. Lopšelį-darželį lankė ir lanko didelis būrys mažųjų visaginiečių, dirba kūrybiškas, inovatyvias idėjas taikantis savo darbe ir atviras naujovėms pedagogų kolektyvas, darbštūs ir atsakingi darbuotojai.

Kovo antrą dieną Visagino vaikų lopšelio-darželio „Gintarėlis“ bendruomenė ir svečiai susirinko į šviesų ir džiaugsmingą renginį – 35-ojo gimtadienio minėjimą!

Jubiliejinio gimtadienio proga pasveikinti lopšelio-darželio darbuotojų bei direktorės Aušros Šileikienės atvyko savivaldybės vadovai: Erlandas Galaguz, Aleksandra Grigienė, Virginijus Andrius Bukauskas, Julija Svidėnienė, Švietimo, kultūros, sporto ir valstybinės kalbos kontrolės skyriaus vedėja Asta Sieliūnienė, specialistė M. Gutė, lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Petrova, lopšelio-darželio „Auksinis raktelis“ direktorė E. Čekienė, lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ direktorė I. Oficerova ir lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ l. e. direktoriaus pareigas D. Remeikienė.

Vadovai lopšelio-darželio „Gintarėlis“ bendruomenei linkėjo visokeriopos sėkmės, kūrybingumo ir neblėstančios energijos, įteikė auginimui ir puoselėjimui lauramedį, o direktorei Aušrai Šileikienei statulėlę bei padėką už ilgametį darbštų darbą, išmintį, empatiją ir nuoširdžias pastangas, ugdant mažąją Visagino kartą. Padėkos taip pat įteiktos lopšelio-darželio „Gintarėlis“ darbuotojams už nuoširdų darbą, begalinę kantrybę ir kūrybiškumą, kuriant draugiškesnį ir jaukesnį pasaulį vaikams. Nuoširdžius sveikinimo žodžius savo bendruomenei tarė ir lopšelio-darželio direktorė besišypsodama, kaip skirtingai į klausimą „Kas yra 35?“ atsakytų patys vaikai, o kaip jaunesnės, vyresnės kartos atstovai.

Viso renginio metu svečius džiugino „Gintarėlio“ auklėtiniai, atlikdami lietuvių liaudies kūrinius: smagius ratelius, šokius ir pasakojimus. O šventės pabaigoje išgirdę lopšelio-darželio ugdytinių kvietimą „Eikš čia…“ prie jų šokio prisijungė ir svečiai.

Dar kartą nuoširdžiai sveikiname Visagino vaikų lopšelio-darželio „Gintarėlio“ bendruomenę gražaus jubiliejaus proga! Ačiū, kad suteikiate tvirtą ir rūpesčio kupiną pagrindą mūsų mažajai miesto kartai! Išlikite tokie pat kūrybingi, darbštūs ir pilietiški! Telydi Jus stipri bendrystė, džiaugsmas, neblėstantis noras mokytis ir tobulėti įgyvendinant Jums skirtą misiją – auginti ir mokyti!

Informacija publikuota visaginas.lt

Jūsų nuomonė

Paieška svetainėje

Steigėjas

Steigėjas

Partneris

Partneris

Projektai

Projektai

Archyvas

Informacinis rėmėjas

Informacinis rėmėjas

Visagino vaikų lopšelis-darželis „Gintarėlis“
Įstaigos kodas – 190231011
A. s. – LT267300010002619946
Bankas – „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Direktorė – Aušra Šileikienė

Draugystės g. 19, Visaginas 31211
Tel. (8 386)  74 520
Tel. (8 386)  72 394
El. p. gintarelis@visaginasgintarelis.lt

2023 © Visagino l-d „Gintarėlis“
KALBA