MAŽŲJŲ JONINĖS

Juokias, krykštauja, kvatoja
Vasarėlė basom kojom,
Saulė bučinius dalina,
Dobilų kasas sau pina… – (Sigita Ramanauskienė, 2022)

Vasara, ak, vasara. Tai laikas poilsiui, linksmybėms, susitikimams. Birželio 27 d. mūsų vaikų lopšelio-darželio „Gintarėlis“ ,,Kiškučių“, ,,Bitučių“ ir ,,Trobelės“ grupių vaikai kartu su mokytojomis Irina, Svetlana, mokytojo padėjėju Anton ir meninio ugdymo mokytoja Svetlana surengė nuostabų vasaros festivalį – ,,Jonines“, kurio tikslas – formuoti vaikų idėjas apie lietuvių tautos kultūrą, jos turtingumą ir įvairovę. Iš anksto vaikai susipažino su šventės istorija, su tradicinėmis mūsų protėvių pramogomis, sužinojo, kad yra daug papročių, susijusių su vandeniu, ugnimi ir žolėmis.

Į šventę atvyko – Jonas ir Varna, jie kartu su vaikais žaidė įvairias estafetes ir liaudies žaidimus: ,,Upelis“, ,,Perduok vainiką“, ,,Vabaliukai“, ,,Ateik pas mus“, ,,Lietaus lašai“, minė mįsles. Visi šoko aplink improvizuotus ,,ugnies laužus”, o taip pat vaikai parodė savo miklumą šokinėdami per improvizuotą „ugnį“.

Šventės pabaigoje visi vaikai bėgo ieškoti paparčio žiedo ir surado paslėptų saldumynų. Gera nuotaika, pasibuvimas visiems drauge padėjo pajusti Joninių šventės dvasią!

Šventę organizavo ir vedė mokytojos Irina Cheremnykh, Svetlana Krukovich ir meninio ugdymo mokytoja Svetlana Filatova, o taip pat padėjo pravesti renginį mokytojo padėjėjas Anton Nadimianov.

Jūsų nuomonė

Paieška svetainėje

Steigėjas

Steigėjas

Partneris

Partneris

Projektai

Projektai

Archyvas

Informacinis rėmėjas

Informacinis rėmėjas

Visagino vaikų lopšelis-darželis „Gintarėlis“
Įstaigos kodas – 190231011
A. s. – LT267300010002619946
Bankas – „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Direktorė – Aušra Šileikienė

Draugystės g. 19, Visaginas 31211
Tel. +370 386  74 520
Tel. +370 386  72 394
El. p. gintarelis@visaginasgintarelis.lt

2024 © Visagino l-d „Gintarėlis“
KALBA