MEILĖ LIETUVAI MŪSŲ MAŽOSE ŠIRDELĖSE

Svarbios valstybinės šventės – Lietuvos valstybės dienos proga, įvairiuose miestuose tradiciškai vyksta iškilmės, koncertai, edukaciniai renginiai, sporto varžybos.

Šiais metais lopšelio-darželio „Gintarėlis“ direktorės Aušros Šileikienės iniciatyva šventė atkeliavo ir pas mūsų mažuosius auklėtinius! Liepos 5 d., pagrindinių iškilmių išvakarėse, muzikos salėje tvyrojo pakili nuotaika!

Vaikai ir suaugusieji ne tik dainavo lietuvių liaudies dainas ir šoko ratelius, bet ir visi kartu leidosi į tolimą praeitį. Vaikai su dideliu susidomėjimu klausėsi pasakojimo apie pirmąjį ir vienintelį Lietuvos karalių Mindaugą, pasakojamą paprastais, jiems suprantamais žodžiais. Jie sužinojo apie jo nuopelnus Lietuvos valstybei ir prieš aštuonis šimtmečius vykusius įvykius.

Smagu buvo girdėti, kad daugeliui vaikų jau pažįstami Valstybės simboliai – vėliava, herbas ir himnas. Salėje skambėjo Vinco Kudirkos „Tautiška giesmė“, o vaikai jos klausėsi, kaip ir tikėtasi, stovėdami ir su didele pagarba.

Vyresnieji vaikai kartu su tėveliais ir mokytojais pasidarė individualias, nuostabias karūnėles ir į šventę atvyko su jomis, taip padėdami sukurti ypatingą nuotaiką! Labai svarbu , kad vaikų lopšelio-darželio mokytojai nuo pat mažens savo auklėtiniams skiepija meilę tautinėms tradicijoms, kalbai, kultūrai ir mūsų gimtosios gražios Lietuvos istorijai!

Svetlana Filatova, vaikų lopšelio-darželio „Gintarėlis“ meninio ugdymo mokytoja

Jūsų nuomonė

Paieška svetainėje

Steigėjas

Steigėjas

Partneris

Partneris

Projektai

Projektai

Archyvas

Informacinis rėmėjas

Informacinis rėmėjas

Visagino vaikų lopšelis-darželis „Gintarėlis“
Įstaigos kodas – 190231011
A. s. – LT267300010002619946
Bankas – „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Direktorė – Aušra Šileikienė

Draugystės g. 19, Visaginas 31211
Tel. +370 386  74 520
Tel. +370 386  72 394
El. p. gintarelis@visaginasgintarelis.lt

2024 © Visagino l-d „Gintarėlis“
KALBA