MERGAITĖMS IR BERNIUKAMS PATINKA NEKLAUŽADA KAMUOLIUKAS!

Kamuolys yra vienas seniausių ir mėgstamiausių vaikų žaislų. Jis savyje slepia formų harmoniją, spalvų ryškumą, dinamiškumą, todėl daro emocinį poveikį vaikui. Paprasčiausia sporto ir žaidimų priemonė, tačiau turinti daugybę žaidimų ir pramogų galimybių! Kamuolį vaikas savo rankose laiko įvairiais gyvenimo laikotarpiais, pradedant nuo kūdikystės…

Oi, kaip džiaugėsi mūsų vaikai, kai birželio 20 dieną mūsų lopšelio-darželio muzikos salėje netikėtai susitiko su dviem linksmais juokdariais, nes linksmi draugai Bam ir Bom paruošė daugybę staigmenų „Žvirblių“, „Kačiukų“ ir „Saulučių“ grupių vaikams!

Visi vaikai su dideliu džiaugsmu prisijungė prie linksmybių! Kartu su juokdariais ir visais suaugusiais jie ieškojo kamuoliukų, rasdavo juos įvairiose salės vietose, ridendavo, mėtydavo, gaudydavo, rinkdavo…!

Vaikai puikiai mokėjo atskirti kamuoliukus pagal dydį ir spalvą bei puikiai juos skaičiuoti rusų ir lietuvių kalbomis! O kokį didelį ir gražų burbulą (ratą) vaikai „išpūtė“ žaidime tuo pačiu pavadinimu! Nuostabu, kaip lopšelio ir jaunesniųjų grupių vaikai jau moka sustoti ratu ir juo vaikščioti! Pasibaigus šventei visi dalyviai žaidė karuselę ir apsikabino, suformuodami vieną didelį didelį kamuolį!

Malonu buvo stebėti vaikus, kurie draugiškai stengėsi padėti savo draugams. Suaugusieji taip pat su malonumu linksminosi su vaikais!

Meninio ugdymo mokytoja Svetlana Filatova ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jelena Carevskaja.

Jūsų nuomonė

Paieška svetainėje

Steigėjas

Steigėjas

Partneris

Partneris

Projektai

Projektai

Archyvas

Informacinis rėmėjas

Informacinis rėmėjas

Visagino vaikų lopšelis-darželis „Gintarėlis“
Įstaigos kodas – 190231011
A. s. – LT267300010002619946
Bankas – „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Direktorė – Aušra Šileikienė

Draugystės g. 19, Visaginas 31211
Tel. +370 386  74 520
Tel. +370 386  72 394
El. p. gintarelis@visaginasgintarelis.lt

2024 © Visagino l-d „Gintarėlis“
KALBA