MES MOKAME TAISYKLES

Įgyvendindami projektą „Nauja grupė – nauja aplinka. Kodėl svarbu laikytis taisyklių?“ priešmokyklinės grupės „Žiogeliai” vaikai kartu su mokytoja ir auklėtojos padėjėja gražią rudens dieną nukeliavo į mišką. Išvykos tikslas buvo įtvirtinti jau žinomas kelių eismo taisykles, daugiau sužinoti apie saugų eismą ir taisykles būnant miške.

Visi pasirūpinome užkandžiais, vandeniu ir draugiškai pradėjome kelionę. Daug emocijų vaikams sukėlė tai, kad ėjome pro vaikų gyvenamuosius namus. Atkreipėme dėmesį į kelio ženklus kiemuose, pastebėjome ir apžiūrėjome priešgaisrinį gidrantą ir išsiaiškinome, kokia jo paskirtis. Laikydamiesi taisyklių perėjome Jaunystės gatvę. Miške radome vietą, kur galima buvo pažaisti ir atsisėsti. Miške mes pamatėme iš neseniai kurto laužo kylančius dūmus. Vaikai pradėjo klausti: „Ar miškas neužsidegs?“. Vaikams buvo paaiškinta, kad laužavietė palikta saugiai.

Išvykos metu žaidėme daug judrių žaidimų, prisirinkome kankorėžių, pavyko rasti net ir žemuogių. Kartu su vaikais pakartojome medžių pavadinimus, pasivaišinome užkandžiais ir su gera nuotaika grįžome į darželį. Vaikams išvyka labai patiko, ateityje planuojame surengti daugiau įvairių išvykų.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Jelena Virčinskienė

Jūsų nuomonė

Paieška svetainėje

Steigėjas

Steigėjas

Partneris

Partneris

Projektai

Projektai

Archyvas

Informacinis rėmėjas

Informacinis rėmėjas

Visagino vaikų lopšelis-darželis „Gintarėlis“
Įstaigos kodas – 190231011
A. s. – LT267300010002619946
Bankas – „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Direktorė – Aušra Šileikienė

Draugystės g. 19, Visaginas 31211
Tel. (8 386)  74 520
Tel. (8 386)  72 394
El. p. gintarelis@visaginasgintarelis.lt

2023 © Visagino l-d „Gintarėlis“
KALBA