MOLIO ĄSOTĖLIS

2023 m. birželio 15 d. Visagino vaikų lopšelio-darželio „Gintarėlis“ vaikų vasaros ir užimtumo stovyklos ,,Katino Teodoro mokyklėlė: kalbu ir žaidžiu” dalyviai vyko į Salaką (Zarasų raj.). Su vaikais pradėjome kalbėtis apie tai, iš kur, jų manymu atsiranda indai maistui ir gėrimams. Daugelis atsakė, kad visus indus gamina žmonės įvairiose įmonėse.

Vaikai prisiminė, kad jau sužinojo, kad seniau žmonės indus gaminosi iš medžio, todėl labai apsidžiaugė, kai sužinojo, kad šiandien mes keliaujame į Salako kultūros namus, kur direktorė Rita žadėjo mums parodyti, kaip iš molio galima pasigaminti gražių indų.

Direktorė mus maloniai sutiko maloniame pavėsyje, kur jau buvo parengtas stalas darbui. Vaikai iš pradžių nedrąsiai ėmė į rankas drėgnus molio gabaliukus, tačiau vėliau pamiršo visus nepatogumus ir aktyviai pasinėrė į kūrybą. Kaip buvo džiugu, kad kiekvienas, be išimčių, pasidarė savo molinį indelį, kurį pažymėjo savo vardų raidėmis, papuošė gėlytėmis ar ornamentais. Ne vienas žadėjo ir namuose pabandyti lipdyti savarankiškai.

Na o prieš išvykdami iš Salako negalėjome neužsukti į unikalų Vidos Žilinskienės „Jūrų muziejų“, kur mus pasitiko pati muziejaus įkūrėja ir papasakojo vaikams apie pavojus ir naudas, kurias mums gali suteikti jūros gyventojai. Vaikai apžiūrėjo muziejaus eksponatus ir, pasiklausę jūros ošimo kriauklėje, laimingi išvyko namo.

Daugiau išvykos akimirkų galite rasti čia

Jūsų nuomonė

Paieška svetainėje

Steigėjas

Steigėjas

Partneris

Partneris

Projektai

Projektai

Archyvas

Informacinis rėmėjas

Informacinis rėmėjas

Visagino vaikų lopšelis-darželis „Gintarėlis“
Įstaigos kodas – 190231011
A. s. – LT267300010002619946
Bankas – „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Direktorė – Aušra Šileikienė

Draugystės g. 19, Visaginas 31211
Tel. +370 386  74 520
Tel. +370 386  72 394
El. p. gintarelis@visaginasgintarelis.lt

2024 © Visagino l-d „Gintarėlis“
KALBA