MUZIKOS FESTIVALIS „DRAUGYSTĖS VAINIKAS“

Gegužės 8 d. vaikų lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ vyko tradicinis miesto muzikos festivalis „Draugystės vainikas“. Jame dalyvavo visos penkios miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigos.

Nuo ryto vaikų darželyje sklido nuostabus pyragų aromatas. Visi laukė svečių. Ir štai svečiai atėjo ir susirinko puošnioje salėje. Šventės vedėjai šiltai pasveikino susirinkusiuosius. Vaikai iš darželio „Ąžuoliukas“ savo gražia daina, kur jie ne tik dainavo, bet ir grojo muzikos instrumentais, pradėjo šventę.

Labai nuotaikinga dainelė „Aš važiuoju į diskoteką“ lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ auklėtiniai linksmino vaikus ir suaugusiuosius. Vėliau į svečius atbėgo mažos varlytės ir vabaliukai. Tai vaikai iš mūsų lopšelio-darželio „Trobelės“ ir „Lašelių“ grupių, apsirengę puošniais kostiumais, sudainavo daineles „Dvi varlytės“ ir „Vabalas“.

Vaikų darželio „Auksinis raktelis“ ugdytiniai visus pradžiugino linksmu muzikiniu žaidimu „Šiaulių muzikantai“. O kiek audringų plojimų nusipelnė vaikai iš darželio „Auksinis gaidelis“ savo linksmu šokiu! Festivalio pabaigoje festivalio šeimininkai – vaikai iš darželio „Gintarėlis“ šoko lietuvių liaudies šokį „Klumpakojis“.

Šventės metu dalyviai ne tik dainavo ir šoko, bet ir spėjo mįsles, grojo visi kartu. Visiems labai patiko draugiškas ratelis „Ateina laikas“.

Šventės pabaigoje visus pasveikino lopšelio-sodo „Gintarėlis“ direktorė Aušra Šileikienė. Ji padėkojo visiems susirinkusiems už dalyvavimą festivalyje, įteikė padėkos raštus ir skanias dovanas – šviežius pyragaičius! Vaikai atsisveikino su draugais ir pažadėjo, kad visi susitiks kitais metais.

Mokytojos Jelena Virčinskienė, Jelena Zotova

Jūsų nuomonė

Paieška svetainėje

Steigėjas

Steigėjas

Partneris

Partneris

Projektai

Projektai

Archyvas

Informacinis rėmėjas

Informacinis rėmėjas

Visagino vaikų lopšelis-darželis „Gintarėlis“
Įstaigos kodas – 190231011
A. s. – LT267300010002619946
Bankas – „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Direktorė – Aušra Šileikienė

Draugystės g. 19, Visaginas 31211
Tel. +370 386  74 520
Tel. +370 386  72 394
El. p. gintarelis@visaginasgintarelis.lt

2024 © Visagino l-d „Gintarėlis“
KALBA