PAŽINK VABZDŽIUS

Prasidėjo ilgai laukta vasara, aktyvus metas žmonių ir gyvūnų pasaulyje. Tyrinėjimai, atradimai, pažinimas – geriausi būdai vaikų informacijos įsisavinimui. Nuo birželio 14 dienos iki birželio 25 dienos grupėje „Varpeliai“ (5-6 m.) vyko projektas „Pažink vabzdžius“.

Vaikams buvo sudarytos galimybes grupėje ir lauke tyrinėti, stebėti, kurti, klausytis įvairių pasakojimų apie vabzdžius bei pasakoti savo istorijas, dalintis gauta informacija iš savo artimųjų. Veikloje naudojome žaislinius vabzdžius, didinimo stiklus, prietaisus, leidžiančius padidinti, atidžiau apžiūrėti tikrus vabzdžius ir juos palyginti.

Lauke vaikai galėjo stebėti vabzdžius iš arčiau, jų ieškoti pievelėse ir labai atsargiai apžiūrėti. Vaikų kūryboje naudojome rulonus nuo popieriaus, plastikinius stikliukus, foliją, akmenukus ir t.t. Iš jų vaikai darė drugelius, vorus, skruzdėles ir kt. vabzdžius.

Projektas atnešė vaikams daug džiaugsmo ir naujų žinių. Vaikams buvo įdomu, nes jiems buvo pasiūlyta įdomi ir turininga veikla, o įgytas žinias galėjo pritaikyti kūrybiniuose darbuose.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Irina Čeremnych
Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Jelena Virčinskienė

Jūsų nuomonė

Paieška svetainėje

Steigėjas

Steigėjas

Partneris

Partneris

Projektai

Projektai

Archyvas

Informacinis rėmėjas

Informacinis rėmėjas

Visagino lopšelis-darželis „Gintarėlis“
Įstaigos kodas – 190231011
A. s. – LT267300010002619946
Bankas – Swedbank

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Aušra Šileikienė – direktorė

Draugystės g. 19, LT-31211  Visaginas
Tel. (8 386)  74 520 (direktorė)
Tel. (8 386)  72 394 (raštinės vedėja)
El. p. gintarelis@sugardas.lt

2021 © Visagino l-d „Gintarėlis“
KALBA