SVEČIUOSE PAS VAIVORYKŠTĘ

Visi vaikai labai smalsūs ir juos labai domina spalvų pasaulis. Jie nori išreikšti savo požiūrį į sukurtą vaizdą per spalvą, tačiau jie ne visada tai gali padaryti. Tam, kad vaikai pažintų spalvų įvairovę, kartu su „Kiškučių“ grupės vaikais (2-3 metų) buvo sukurtas ir įgyvendintas projektas „Vaivorykštės lankymas“. Žaisdami įvairius žaidimus („Kokia spalva?“, „Renkam kamuoliukus“, „Surink pagal spalvą“, „Surask tos pačios spalvos daiktą“, „Kokios spalvos per daug?“, „Pieva su gėlėmis“ ir kt.) vaikai susipažino su daiktų spalvomis, mokėsi klasifikuoti objektus pagal spalvas, rasti tam tikros spalvos objektus.

Vaikai piešė įvairiomis technikomis (piršteliais, delnais, vatos pagaliukais, trafaretais), lipdė, kūrė vaizdus, pasitelkdami žinias apie spalvas. Dalyvaudami eksperimentuose susipažinome su tuo, kaip vanduo dažomas dažų spalva, su būdais, kaip išgauti mėlyną ir oranžinę spalvas maišant dažus. Vaikams kilo mintis sukurti kolektyvinį kūrinį, piešdami vaivorykštę danguje, papildydami ją aplikacija („Vaivorykštės lankymas“). Tėveliai aktyviai dalyvavo įgyvendinant projektą. Kiekvieną dieną vaikai buvo supažindinami su tik viena spalva, o tėvai aprengdavo savo vaikučius įvairiaspalviais drabužėliais.

Mokiniai aktyviai dalyvavo įgyvendinant projektą. Džiaugiamės, kad lauktas rezultatas pasiektas – vaikai teisingai skiria ir įvardija spalvas bei savo žinias panaudoja kasdienėje veikloje.

Jūsų nuomonė

Paieška svetainėje

Steigėjas

Steigėjas

Partneris

Partneris

Projektai

Projektai

Archyvas

Informacinis rėmėjas

Informacinis rėmėjas

Visagino vaikų lopšelis-darželis „Gintarėlis“
Įstaigos kodas – 190231011
A. s. – LT267300010002619946
Bankas – „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Direktorė – Aušra Šileikienė

Draugystės g. 19, Visaginas 31211
Tel. +370 386  74 520
Tel. +370 386  72 394
El. p. gintarelis@visaginasgintarelis.lt

2024 © Visagino l-d „Gintarėlis“
KALBA