ŠVENTĖ SURINKO DRAUGUS

2023 m. gegužės 4 dieną vaikų lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ vyko šventė „Draugystės vainikas“. Ši pavasario šventė darželyje tapo tradicine. Ji surengta jau 16 kartą iš eiles (išskyrus pandeminį laikotarpį). Per šį laikotarpį keitėsi šventės turinys, pavadinimas, turinys, dalyvių sudėtis.

Šį kartą šventė sujungė visas penkias miesto ikimokyklines įstaigas. Svetingi šeimininkai šiltai priėmė mažus svečius gražiai papuoštoje salėje ir šventė prasidėjo. Linksmą dainelę „Tinginys“ padainavo vaikai iš lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“, rimtesnę dainą „Bičiulių himnas“ – ugdytiniai iš lopšelio-darželio „Auksinis raktelis“, švelnią dainelę apie mamą – mažyliai iš lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“.

Vaikai taip pat parodė, kaip gražiai jie moka šokti. Neliko abejingų žiūrovų, išvydus mažų virėjų šokį iš vaikų lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ pagal dainelę „Virė, virė košę“. Linksmą muzikinę kompoziciją „Labas, seneli Prokopai“ atliko priešmokyklinukai iš vaikų lopšelio-darželio „Gintarėlis“. To paties darželio draugai priešmokyklinukai organizavo tikrą orkestrą, pagal kurį atliko „Gėlių valsą“, mergaitės labai išraiškingai šoko pagal šią klasikinę muziką.

Šventės metu skambėjo gražūs eilėraščiai apie draugystę, vaikai spėliojo mįsles, žaidė lietuvių ir rusų liaudės žaidimus. Manome, kad visi atrado daug naujų draugų.

Šventes pabaigoje visiems dalyviams įteikėme skanias dovanėles ir diplomus. Visi išsiskirstė su palinkėjimais ir atsisveikino iki kitų metų.

Mokytojos Jelena Zotova, Jelena Virčinskienė

Jūsų nuomonė

Paieška svetainėje

Steigėjas

Steigėjas

Partneris

Partneris

Projektai

Projektai

Archyvas

Informacinis rėmėjas

Informacinis rėmėjas

Visagino vaikų lopšelis-darželis „Gintarėlis“
Įstaigos kodas – 190231011
A. s. – LT267300010002619946
Bankas – „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Direktorė – Aušra Šileikienė

Draugystės g. 19, Visaginas 31211
Tel. +370 386  74 520
Tel. +370 386  72 394
El. p. gintarelis@visaginasgintarelis.lt

2024 © Visagino l-d „Gintarėlis“
KALBA